Baseny i akcesoria

Basen rozporowy 57270 fast set 305 x 76 cm + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! marki Bestway 249,99 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ 305X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut rozmiar 305x76cm objętość 3 638 litrów SPECYFIKACJA kod artykułu Bestway: 57270 wymiary (szer/wys): 305x76cm waga zestawu: 11kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 3 638 litrów wypełnienie: 80% sprawność pompy: 1 249 l/h zasilanie pompy: 220-240V montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W komplecie basen ogrodowy pompa odfiltrowująca potrzebne do podłączenia pompy akcesoria wkład odfiltrowujący typu I łatka naprawcza instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 305x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko dużo miejsca do pływania,jeszcze ładnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest wyjątkowo wygodne i przydatne w rutynowym stosowaniu. Basen produkowany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego odporność i zapobiega przeciekom. O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę. budowa basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są widocznie pojemniejsze. W dodatku wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki temu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort stosowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej i móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej wytrzymały na uszkodzenia oraz przeciekanie. pojemnośĆ 3 638 L duża objętość pozwoli na kąpiel kilku osób równocześnie. efektywnA POMPA 1 249 L/H O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę (nie należy z niej korzystać w trakcie kąpieli). NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest wyjątkowo komfortowe i przydatne w powszednim użytkowaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen rozporowy BESTWAY 57266 305 x 76 cm + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! 179,99 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY 305X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut wymiar 305x76cm objętość 3 638 litrów SPECYFIKACJA kod artykułu Bestway: 57266 rozmiary (szer/wys): 305x76cm waga zestawu: 8kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 3 638 litrów wypełnienie: 80% montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy łatka naprawcza zaślepki otworów na pompę instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 305x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko dużo miejsca do pływania,także atrakcyjnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest nad wyraz wygodne i przydatne w codziennym stosowaniu. Basen wyprodukowany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego solidność i zapobiega przeciekom. Możliwość dokupienia i zamontowania pompy przefiltrowującej wodę (brak w pakiecie). kompozycja basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są pokaźnie pojemniejsze. Na dodatek wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki temu brzeg basenu dostosowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort stosowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej i móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVCDzięki 3 warstwom basen jest bardziej oporny na uszkodzenia oraz przeciekanie. objętośĆ 3 638 L znaczna objętość pozwoli na kąpiel kilku osób jednocześnie. NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, iż basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest nad wyraz komfortowe i przydatne w rutynowym wykorzystywaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen rozporowy BESTWAY 57273 Fast Set 366 x 76 cm + DARMOWY TRANSPORT! 226,99 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY 366X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut rozmiar 366x76cm pojemność 5 377 litrów SPECYFIKACJA kod towaru Bestway: 57319 wymiary (szer/wys): 366x76cm waga zestawu: 12,5kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski objętość: 5 377 litrów wypełnienie: 80% montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy łatka naprawcza zaślepki otworów na pompę instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 366x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko sporo miejsca do pływania,ponadto spektakularnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest istotnie komfortowe i przydatne w codziennym użytkowaniu. Basen produkowany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego trwałość i zapobiega przeciekom. Możliwość dokupienia i zamontowania pompy oczyszczającej wodę (brak w pakiecie). konstrukcja basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są istotnie pojemniejsze. Dodatkowo wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki czemu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia zapewniającą komfort używania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej, a także móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej odporny na uszkodzenia oraz przeciekanie. objętośĆ 5 377 L znaczna objętość pozwoli na kąpiel kilku osób równocześnie. NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest stanowczo wygodne i przydatne w codziennym stosowaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen rozporowy BESTWAY 57274 Fast Set 366 x 76 cm + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (6942138929089) 309 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ 366X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut wymiar 366x76cm objętość 5 377 litrów SPECYFIKACJA kod produktu Bestway: 57274 wymiary (szer/wys): 366x76cm waga zestawu: 15kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 5 377 litrów wypełnienie: 80% sprawność pompy: 1 249 l/h zasilanie pompy: 220-240V montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy pompa filtrująca konieczne do podłączenia pompy akcesoria wkład filtrujący rodzaju I łatka naprawcza instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 366x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko mnóstwo miejsca do pływania,też atrakcyjnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, iż basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem albo dolewaniem wody, co jest istotnie wygodne i przydatne w codziennym użytkowaniu. Basen produkowany z 3 warstw materiału PVC gwarantującego trwałość i zapobiega przeciekom. O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę. budowa basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są istotnie pojemniejsze. Na dodatek wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki czemu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej, a także móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej oporny na uszkodzenia oraz przeciekanie. objętośĆ 5 377 L znaczna pojemność pozwoli na kąpiel kilku osób jednocześnie. efektywnA POMPA 1 249 L/H O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę (nie należy z niej korzystać w trakcie kąpieli). NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem albo dolewaniem wody, co jest bardzo komfortowe i przydatne w powszednim używaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen ogrodowy SPA JACUZZI - Model OASIS, niebieski SPA11 (9002827280697) 29017,05 zł ZOBACZ Tylko do końca miesiąca w promocyjnej cenie!! luksusowy basen ogrodowy SPA z jacuzzi Znajdź czas na chwilę relaksu i odpręż się w naszym SPA. Oferowany model sterowany jest przy pomocy nowoczesnego panelu. Zaopatrzony został w najwyższej jakości pompy i 26 dysz ze stali nierdzewnej. Zanurz się w całkowicie seksownym doznaniu i odkryj nasz wyjątkowy system podświetlenia oraz wbudowany system audio DVD (Radio, USB, DVD, a także 2 głośniki). Postępowy design powoduje, iż SPA oprócz swoich niezwykłych funkcji (podgrzewacz, ozonator, skimmer) ponadto wygląda nadzwyczajnie, a połączenie trwałego materiału z izolacją pozwala na obfite ograniczenie czasu potrzebnego do nagrzania wody. Pod koniec wykorzystywania basen po prostu można przykryć izolacją cieplną. Specyfikacja wanny: model: SPA11kolor: niebieskiwymiary: 210 x 175 x 90 cmRama ze stali rdzoodpornejOgnioodporna osłonaSiedziska - 3xDysze ze stali rdzoodpornejcałkowita ilość dysz - 26x (4 x 3,5", 8 x 3", 8 x 2,5", 6 x 2")całkowita ilość pomp - 2xSystem podświetlania LED - 14xprogresywny panel sterującySYSTEM DVD: Radio, USB, DVD, a także 2 głośnikiSystem dezynfekcji ozonemSkimmerFiltr wodny do wanny SPApełna moc elektryczna 5,95 kWOgrzewanie 3 kWWielokrotny system izolacji termicznejOgnioodporna osłonaPoduszki - 3xRegulatory powietrza - 2xObciążenie pokrywy max 50 kgpojemność - 980 litry Gwarancja: 12 miesięcy
  • Producent Sanotechnik
Sanotechnik Basen ogrodowy spa jacuzzi - model oasis maxi, niebieski spa13 37364,42 zł ZOBACZ Tylko do końca miesiąca w promocyjnej cenie!! luksusowy basen ogrodowy SPA z jacuzzi Znajdź czas na chwilę relaksu i odpręż się w naszym SPA Oasis Maxi, który zapewni całkowite odprężenie Twojego ciała. Oferowany model sterowany jest za pomocą nowoczesnego panelu. Wyekwipowany został w najwyższej jakości pompy i 58 dysz ze stali nierdzewnej. Zanurz się w w pełni zniewalającym doznaniu i odkryj nasz unikatowy system podświetlenia oraz wbudowany system audio DVD (Radio, BLUETOOTH, USB, DVD, a także 2 głośniki). Nowoczesny design powoduje, iż SPA oprócz swych niezwykłych funkcji (podgrzewacz, ozonator, skimmer) też wygląda znakomicie, a połączenie trwałego materiału z izolacją umożliwia duże ograniczenie czasu koniecznego do nagrzania wody. Pod koniec stosowania basen po prostu można przykryć izolacją termiczną. Specyfikacja wanny: model: SPA13kolor: niebieskiwymiary: 210 x 210 x 92 cmRama ze stali nierdzewnejOgnioodporna osłonaSiedziska - 5xMiejsca leżące - 1xDysze ze stali rdzoodpornejcałkowita liczba dysz - 48x (2 x 5", 15 x 3,5", 11 x 3", 6 x 2,5", 14 x 2")kompletna liczba pomp - 3xSystem podświetlania LED - 17xnowoczesny panel sterującySYSTEM DVD: Radio, BLUETOOTH, USB, DVD, a także 2 głośnikiSystem dezynfekcji ozonemSkimmerFiltr wodny do wanny SPAkompletna moc elektryczna 6,3 kWOgrzewanie 3 kWWielokrotny system izolacji cieplnejOgnioodporna osłonaPoduszki - 3xRegulatory powietrza - 2xObciążenie pokrywy max 50 kgpojemność - 980 litry Gwarancja: 12 miesięcy
  • Producent Sanotechnik
Basen ogrodowy SPA JACUZZI - Model OASIS MAXI, biały SPA12, SPA12 37364,42 zł ZOBACZ Tylko do końca miesiąca w promocyjnej cenie!! wytworny basen ogrodowy SPA z jacuzzi Znajdź czas na chwilę relaksu i odpręż się w naszym SPA Oasis Maxi, który zapewni całkowite odprężenie Twojego ciała. Oferowany model sterowany jest przy pomocy innowacyjnego panelu. Zaopatrzony został w najwyższej jakości pompy i 58 dysz ze stali rdzoodpornej. Zanurz się w w pełni zmysłowym doznaniu i odkryj nasz nieszablonowy system podświetlenia oraz zastosowany system audio DVD (Radio, BLUETOOTH, USB, DVD, a także 2 głośniki). Nowoczesny design powoduje, iż SPA oprócz swoich niezwykłych funkcji (podgrzewacz, ozonator, skimmer) ponadto wygląda genialnie, a połączenie trwałego materiału z izolacją umożliwia spore ograniczenie czasu niezbędnego do nagrzania wody. Pod koniec wykorzystywania basen po prostu można przykryć izolacją termiczną. Specyfikacja wanny: model: SPA12kolor: białywymiary: 210 x 210 x 92 cmRama ze stali nierdzewnejOgnioodporna osłonaSiedziska - 5xMiejsca leżące - 1xDysze ze stali nierdzewnejpełna ilość dysz - 48x (2 x 5", 15 x 3,5", 11 x 3", 6 x 2,5", 14 x 2")pełna liczba pomp - 3xSystem podświetlania LED - 17xinnowacyjny panel sterującySYSTEM DVD: Radio, BLUETOOTH, USB, DVD i 2 głośnikiSystem dezynfekcji ozonemSkimmerFiltr wodny do wanny SPApełna moc elektryczna 6,3 kWOgrzewanie 3 kWWielokrotny system izolacji termicznejOgnioodporna osłonaPoduszki - 3xRegulatory powietrza - 2xObciążenie pokrywy max 50 kgpojemność - 980 litry Gwarancja: 12 miesięcy
  • Producent Sanotechnik
Sanotechnik Basen ogrodowy spa jacuzzi - model oasis, biały spa10 29017,05 zł ZOBACZ Tylko do końca miesiąca w promocyjnej cenie!! wytworny basen ogrodowy SPA z jacuzzi Znajdź czas na chwilę relaksu i odpręż się w naszym SPA. Oferowany model sterowany jest za pomocą nowoczesnego panelu. Zaopatrzony pozostał w najwyższej jakości pompy i 26 dysz ze stali rdzoodpornej. Zanurz się w kompletnie seksownym doznaniu i odkryj nasz unikatowy system podświetlenia oraz zastosowany system audio DVD (Radio, USB, DVD, a także 2 głośniki). Nowoczesny design sprawia, iż SPA oprócz swych niezwykłych funkcji (podgrzewacz, ozonator, skimmer) na dodatek wygląda genialnie, a połączenie trwałego materiału z izolacją umożliwia szerokie ograniczenie czasu potrzebnego do nagrzania wody. Pod koniec użytkowania basen po prostu można przykryć izolacją termiczną. Specyfikacja wanny: model: SPA10kolor: białyrozmiary: 210 x 175 x 90 cmRama ze stali rdzoodpornejOgnioodporna osłonaSiedziska - 3xDysze ze stali rdzoodpornejkompletna ilość dysz - 26x (4 x 3,5", 8 x 3", 8 x 2,5", 6 x 2")pełna ilość pomp - 2xSystem podświetlania LED - 14xnowoczesny panel sterującySYSTEM DVD: Radio, USB, DVD, a także 2 głośnikiSystem dezynfekcji ozonemSkimmerFiltr wodny do wanny SPAcałkowita moc elektryczna 5,95 kWOgrzewanie 3 kWWielokrotny system izolacji cieplnejOgnioodporna osłonaPoduszki - 3xRegulatory powietrza - 2xObciążenie pokrywy max 50 kgobjętość - 980 litry Gwarancja: 12 miesięcy
  • Producent Sanotechnik
Baseny i akcesoria