Baseny i akcesoria

Basen rozporowy 57270 fast set 305 x 76 cm + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! marki Bestway 182 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ 305X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut rozmiar 305x76cm objętość 3 638 litrów SPECYFIKACJA kod artykułu Bestway: 57270 wymiary (szer/wys): 305x76cm waga zestawu: 11kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 3 638 litrów wypełnienie: 80% sprawność pompy: 1 249 l/h zasilanie pompy: 220-240V montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W komplecie basen ogrodowy pompa odfiltrowująca potrzebne do podłączenia pompy akcesoria wkład odfiltrowujący typu I łatka naprawcza instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 305x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko dużo miejsca do pływania,jeszcze ładnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest wyjątkowo wygodne i przydatne w rutynowym stosowaniu. Basen produkowany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego odporność i zapobiega przeciekom. O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę. budowa basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są widocznie pojemniejsze. W dodatku wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki temu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort stosowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej i móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej wytrzymały na uszkodzenia oraz przeciekanie. pojemnośĆ 3 638 L duża objętość pozwoli na kąpiel kilku osób równocześnie. efektywnA POMPA 1 249 L/H O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę (nie należy z niej korzystać w trakcie kąpieli). NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest wyjątkowo komfortowe i przydatne w powszednim użytkowaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen rozporowy BESTWAY 57266 305 x 76 cm + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! 179,99 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY 305X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut wymiar 305x76cm objętość 3 638 litrów SPECYFIKACJA kod artykułu Bestway: 57266 rozmiary (szer/wys): 305x76cm waga zestawu: 8kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 3 638 litrów wypełnienie: 80% montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy łatka naprawcza zaślepki otworów na pompę instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 305x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko dużo miejsca do pływania,także atrakcyjnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest nad wyraz wygodne i przydatne w codziennym stosowaniu. Basen wyprodukowany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego solidność i zapobiega przeciekom. Możliwość dokupienia i zamontowania pompy przefiltrowującej wodę (brak w pakiecie). kompozycja basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są pokaźnie pojemniejsze. Na dodatek wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki temu brzeg basenu dostosowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort stosowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej i móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVCDzięki 3 warstwom basen jest bardziej oporny na uszkodzenia oraz przeciekanie. objętośĆ 3 638 L znaczna objętość pozwoli na kąpiel kilku osób jednocześnie. NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, iż basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest nad wyraz komfortowe i przydatne w rutynowym wykorzystywaniu.
  • Producent BESTWAY
fast set 57272 framed/inflatable pool runda 3178l niebieski basen zewnętrzny naziemny marki Bestway 169 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ 274X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut rozmiar 274x76cm objętość 3 178 litrów SPECYFIKACJA kod towaru Bestway: 57272 wymiary (szer/wys): 274x76cm waga zestawu: 9kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 3 178 litrów wypełnienie: 80% sprawność pompy: 1 249 l/h zasilanie pompy: 220-240V montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy pompa oczyszczająca konieczne do podłączenia pompy akcesoria wkład przefiltrowujący rodzaju I łatka naprawcza instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 274x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko niemało miejsca do pływania,także ładnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem albo dolewaniem wody, co jest stanowczo komfortowe i przydatne w codziennym stosowaniu. Basen wykonany z 3 warstw materiału PVC gwarantującego trwałość i uniemożliwia przeciekom. O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę. budowa basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są istotnie pojemniejsze. Dodatkowo wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki temu brzeg basenu dostosowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia zapewniającą komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej, a także móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej wytrzymały na uszkodzenia i przeciekanie. objętośĆ 3 178 L duża objętość pozwoli na kąpiel kilku osób równocześnie. skutecznA POMPA 1 249 L/H O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę (nie należy z niej korzystać podczas kąpieli). NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, iż basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest szczególnie komfortowe i przydatne w rutynowym stosowaniu.
  • Producent Bestway
Basen rozporowy BESTWAY 57273 Fast Set 366 x 76 cm + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! 226,99 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY 366X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut rozmiar 366x76cm pojemność 5 377 litrów SPECYFIKACJA kod towaru Bestway: 57319 wymiary (szer/wys): 366x76cm waga zestawu: 12,5kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski objętość: 5 377 litrów wypełnienie: 80% montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy łatka naprawcza zaślepki otworów na pompę instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 366x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko sporo miejsca do pływania,ponadto spektakularnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest istotnie komfortowe i przydatne w codziennym użytkowaniu. Basen produkowany z 3 warstw materiału PVC zapewniającego trwałość i zapobiega przeciekom. Możliwość dokupienia i zamontowania pompy oczyszczającej wodę (brak w pakiecie). konstrukcja basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są istotnie pojemniejsze. Dodatkowo wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki czemu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia zapewniającą komfort używania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej, a także móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej odporny na uszkodzenia oraz przeciekanie. objętośĆ 5 377 L znaczna objętość pozwoli na kąpiel kilku osób równocześnie. NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest stanowczo wygodne i przydatne w codziennym stosowaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen rozporowy BESTWAY 57274 Fast Set 366 x 76 cm + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (6942138929089) 230 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ 366X76CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut wymiar 366x76cm objętość 5 377 litrów SPECYFIKACJA kod produktu Bestway: 57274 wymiary (szer/wys): 366x76cm waga zestawu: 15kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 5 377 litrów wypełnienie: 80% sprawność pompy: 1 249 l/h zasilanie pompy: 220-240V montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W zestawie basen ogrodowy pompa filtrująca konieczne do podłączenia pompy akcesoria wkład filtrujący rodzaju I łatka naprawcza instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 366x76cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko mnóstwo miejsca do pływania,też atrakcyjnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, iż basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem albo dolewaniem wody, co jest istotnie wygodne i przydatne w codziennym użytkowaniu. Basen produkowany z 3 warstw materiału PVC gwarantującego trwałość i zapobiega przeciekom. O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę. budowa basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są istotnie pojemniejsze. Na dodatek wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki czemu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej, a także móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej oporny na uszkodzenia oraz przeciekanie. objętośĆ 5 377 L znaczna pojemność pozwoli na kąpiel kilku osób jednocześnie. efektywnA POMPA 1 249 L/H O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę (nie należy z niej korzystać w trakcie kąpieli). NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem albo dolewaniem wody, co jest bardzo komfortowe i przydatne w powszednim używaniu.
  • Producent BESTWAY
Basen rozporowy z pompą 396x84cm - BESTWAY 57321 izimarket.pl 284 zł ZOBACZ BASEN ROZPOROWY Z POMPĄ 396X84CM 3-warstwowy PVC nadmuchiwany górny kołnierz beznarzędziowy montaż w 10 minut wymiar 396x84cm pojemność 7 340 litrów SPECYFIKACJA kod towaru Bestway: 57321 wymiary (szer/wys): 396x84cm waga zestawu: 16,7kg materiał: PVC 3-warstwowe wzór materiału PVC: niebieski pojemność: 7 340litrów wypełnienie: 80% skuteczność pompy: 2 006 l/h zasilanie pompy: 220-240V montaż: ok. 10 min dla 2-3 osób W pakiecie basen ogrodowy pompa przefiltrowująca niezbędne do podłączenia pompy akcesoria wkład odfiltrowujący typu II łatka naprawcza instrukcja w języku polskim Basen rozporowy 396x84cm z kołnierzem Bestway zapewni nie tylko dużo miejsca do pływania,jeszcze atrakcyjnie zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Kołnierz znajdujący się na górze basenu, odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to powoduje, że basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest nad wyraz komfortowe i przydatne w codziennym wykorzystywaniu. Basen wytworzony z 3 warstw materiału PVC gwarantującego trwałość i uniemożliwia przeciekom. O czystość wody dba pompa Flowclear, która filtruje wodę. kompozycja basenów rozporowych jest bardziej wytrzymała od dmuchanych. W odróżnieniu od basenów dmuchanych są istotnie pojemniejsze. W dodatku wyposaża się je w specjalne wykończenie u góry w postaci napełnianego powietrzem kołnierza, dzięki temu brzeg basenu dopasowuje się do wysokości lustra wody. Kołnierz może pełnić także funkcję oparcia gwarantującą komfort stosowania i bezpieczeństwo. Dzieci korzystające z basenu powinny być pod stałym nadzorem osoby dorosłej i móc dosięgnąć nogami dna basenu. 3 WARSTWY Z PVC Dzięki 3 warstwom basen jest bardziej oporny na uszkodzenia i przeciekanie. objętośĆ 7 340 L znaczna objętość pozwoli na kąpiel kilku osób jednocześnie. sprawnA POMPA 2 006 L/H O czystość wody dba pompa, która filtruje wodę (nie należy z niej korzystać podczas kąpieli). NADMUCHIWANY GÓRNY KOŁNIERZ Odpowiada za dopasowywanie progu zbiornika, do ilości nalanej wody. Rozwiązanie to sprawia, iż basen zmienia swoją wysokość wraz z ubytkiem lub dolewaniem wody, co jest niezwykle wygodne i przydatne w rutynowym wykorzystywaniu.
  • Producent Bestway