Akcesoria do włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Tangle Teezer Compact Styler Hello Kitty Hair Brush - Black/White (5060173370862) 34,51 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są wyjątkowo poręczne i zajmują mało miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która prosto gromadzi się w żeńskiej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, żeby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do we wnętrzu, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej cechy. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe sporo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: doskonałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer wspaniale rozczesują nawet najmocniej splątane kosmyki włosów i to bez użytkowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą między poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,na ogół – dobrze wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy również grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
 • Producent Tangle Teezer
TANGLE TEEZER Salon Elite Hairbrush szczotka do wlosow Winter Berry (5060173370220) 36,87 zł ZOBACZ Tangle Teezer to marka, którą sygnuje i zaprojektował brytyjski fryzjer Shaun Pulfrey. Profesjonalnie zaprojektowana, wzorowana na rozwiązaniach z salonów fryzjerskich, szczotka Salon Elite. Wykorzystuje progresywną dwuwarstwową (dłuższe i krótsze) technologić systemu zćbów, dla nietrudnego i bezbolesnego rozczesywania włosów. Ząbki produkowano ze specjalnego, sprężystego i wyjątkowo wytrzymałego tworzywa, pracują z najwyższą delikatnością bez wywoływania niechcianych uszkodzeń. Podczas czesania nastćpuje przypasowanie sić do struktury włosów, splątane kosmyki nie są boleśnie zaciągane. Regularne, codzienne szczotkowanie pomoże osiągnąć gładką i błyszczącą fryzurć, a parametry masujące przyspieszą wzrost.zarys prawidłowo przypasowano do rąk, antypoślizgowa powierzchnia uchwytu ułatwia czesanie nawet najdłuższych włosów. To w dodatku perfekcyjne rozwiązanie dla dzieci, które posiadają problem uczuciem ciągnićcia przy rozczesywaniu. Z powodzeniem użyjesz tej szczotki także w trakcie rozprowadzania masek na włosach. Najważniejsze właściwości: technika dwuwarstwowych zćbów rozczesuje włosy bez ciągnićcia czy wyrywania, Do zastosowania na suchych i mokrych włosach, dla każdego rodzaju i długości, Ząbki masują skórć głowy i pobudzają włosy do wzrostu, wykonana z sprężystego i nad wyraz wytrzymałego i trwałego tworzywa.Szczotka Tangle Teezer zdobyła mnóstwo nagród: InStyle BEST BEAUTY BUYS 2012, COOL BRANDS 2012, HARPERS BAZAAR BEAUTY HOT 100, LOOKFANTASTIC HAIR&BEAUTY AWARDS 2012, GRAZIA BEST IN BEAUTY, COSMOPOLITAN BEAUTY AWARDS 2010, YOUR HAIR BEST HAIT BUYS 2011.Towar jest w 100% oryginalny.Pochodzi od autoryzowanego dystrybutora Tangle Teezer.Made in Great Britain.
 • Producent TANGLE TEEZER
Tangle Teezer Salon Elite Blue Blush niebieska szczotka do wosów TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY (5060173375010) 30,79 zł ZOBACZ • do każdego rodzaju włosów• rozczesuje nawet najmocniej splątane kosmyki• nie niszczy struktury włosa• masuje skórę głowy Tangle Teezer to progresywna szczotka, projektu brytyjskiego fryzjera Shaun P., umożliwiająca bezbolesne rozczesywanie włosów. Jej praktyczny kształ oraz adekwatna długość ząbków (ząbki dłuższe i krótsze) zagwarantuje szybkie i finezyjne rozczesywanie, jednocześnie włosów suchych jak i mokrych. Szczotka nie łamie i nie wyrywa włosów, czesze włosy od nasady, aż po same końce, dodatkowo masując skórę głowy. Szczotka od Tangle Teezer została uwielbiana za najkorzystniejszy postępowy artykuł do zastosowań fryzjerskich. Dzięki doskonale wyprofilowanemu kształtowi dociera wszędzie. Posiada specjalnie profilowane ząbki z nowoczesnego tworzywa. Bezboleśnie rozczesuje włosy choćby w pół minuty. Jeżeli możemy ułatwić i uprzyjemnić codzienne czynności, to robimy to bez wahania. Podchodzimy tak do każdej niemal dziedziny życia. Nie chodzi o chodzenie na skróty, ale o szukanie optymalnych rozwiązań. Jeżeli więc możemy rozczesywać splątane włosy bezboleśnie, nie naruszając struktury włosa i jednocześnie masując skórę głowy – róbmy to! To w dodatku wyśmienity pomysł na prezent dla bliskiej naszemu sercu przyjaciółki – niech i ona wie, że rozczesywanie włosów może być przyjemnością. Szczotka polecana jest dla każdego typu włosów. Wspaniale spełni oczekiwania przy włosach, które prosto się plączą, są zniszczone koloryzacją bądź przedłużaniem. To ponadto wyśmienite rozwiązanie dla dzieci, które nie lubią uczucia ciągnięcia przy rozczesywaniu. funkcjonalny zarys szczotki świetnie dobrany jest jednocześnie do kształtu głowy jak ponadto zapewnia wygodę w używaniu.zobacz film przedstawiający kelekcję szczotek Tangle Teezer:
 • Producent TANGLE TEEZER
TANGLE TEEZER COMPACT STYLER SZCZOTKA PINK KITTY - PINK KITTY (5060173370107) 34,71 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są szczególnie poręczne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która łatwo mieści się w żeńskiej dłoni zezwalając chwycić ją w taki sposób, żeby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do w środku, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej cechy. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: perfekcyjne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer perfekcyjnie rozczesują nawet najistotniej splątane kosmyki włosów i to bez użytkowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,przede wszystkim – poprawnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
 • Producent Tangle Teezer
Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle różowa szczotka do włosów (5060173372019) 22,99 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są wyjątkowo użyteczne i zajmują niewiele miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która prosto gromadzi się w damskiej dłoni pozwalając chwycić ją w taki sposób, żeby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej tradycyjnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, stwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe niemało, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: doskonałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer idealnie rozczesują choćby najszczególniej splątane kosmyki włosów i to bez stosowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą między poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie przez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,z zasady – prawidłowo wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
 • Producent TANGLE TEEZER
Tangle teezer szczotka original pink fizz (5060173370008) 26,84 zł ZOBACZ kilku lat można kupić w Polsce absolutnie bezprecedensowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są szczególnie funkcjonalne i zajmują niedużo miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która prosto mieści się w damskiej dłoni pozwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej konwencjonalnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do w środku, tworząc kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej atrybuty. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: rewelacyjne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer wspaniale rozczesują choćby najmocniej splątane kosmyki włosów i to bez wykorzystywania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą między poplątane pasma włosów i delikatnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci i użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,najczęściej – dobrze wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy również grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, dedykowane dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
 • Producent Tangle Teezer
Tangle Teezer Szczotka Compact Styler Lulu (5060173370312) 42,39 zł ZOBACZ kilku lat można kupić w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są niezwykle ergonomiczne i zajmują mało miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która łatwo posiada się w damskiej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej konwencjonalnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, stwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: doskonałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer wspaniale rozczesują choćby najistotniej splątane kosmyki włosów i to bez stosowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą między poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,w głównej mierze – poprawnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, dedykowane dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
 • Producent Tangle Teezer
Szczotka do włosów 19,99 zł ZOBACZ kilku lat można kupić w Polsce absolutnie bezprecedensowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są nad wyraz poręczne i zajmują mało miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która prosto posiada się w damskiej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej tradycyjnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, tworząc kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: wspaniałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer świetnie rozczesują nawet najszczególniej splątane kosmyki włosów i to bez używania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i delikatnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,z zasady – należycie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy także grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
 • Producent TANGLE TEEZER
Invisibobble innowacyjna gumka do włosów: czarna 3 szt. (4260285370656) 11,07 zł ZOBACZ Invisibobble to nowoczesna gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest nad wyraz trwała i estetyczna, wspaniała do każdego typu włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza podczas stosowania tradycyjnych gumek. Może być noszona na dodatek jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa budowa gumki sprawia, iż ciasno utrzymuje włosy, ale nie powodując ich ściskania i nie stwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w sytuacji konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są delikatne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Wyprodukowane są z finezyjnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie mają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków podczas zdejmowania, czy również noszenia tradycyjnych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie sprawia dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki sprawia, iż jest ona idealną ozdobą, nie tylko na włosach,też wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może służyć codziennie choćby przez ponad rok czasu.zalety gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie powoduje bólu; finezyjna dla włosów, nie niszczy ich, choćby przy powszednim stosowaniu; nadaje sić do wszystkich rodzajów włosów; może służyć jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
 • Producent Invisibobble
Olivia Garden Nano Thermic NT44 termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 44mm (5414343010766) 44,13 zł ZOBACZ Olivia Garden NT44 to profesjonalna i szykowna szczotka do modelowania, która dzićki zastosowaniu najnowszej technice Nano Thermic (powłoki odpowiedzialnej za ochronć antybakteryjną) gwarantuje zdrowsze, bardziej błyszczące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej sić nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturć. Nowe, wićksze otwory przyspieszają czas suszenia i zwićkszają przepływ powietrza a przy okazji skracają czas modelowania włosów. Włókna szczotki tworzone w specjalnej technologii Heat Resistant & Soft Tip - lekko karbowane są bardziej niepodatne na ciepło suszarki a końcówki delikatnie zaokrąglone, bezpieczne dla skóry głowy i włosów.Szczotka Nano Thermic sprawi,prosto ułożysz pićkną i nad wyraz trwałą fryzurć. Progresywna ceramiczna warstwa korpusu momentalnie nagrzewa sić i długo zachowuje ciepło. Technika turmalinowa i jonizacja nadają włosom , a także zapobiegają puszeniu sić. Nowy korpus Turbo to jeszcze wićksze otwory wentylacyjne, które zwićkszają przepływ powietrza, a system Turbo wyraźnie skraca czas suszenia włosów. Właściwości antystatyczne, dzićki czemu zapobiega elektryzowaniu włosów.Najważniejsze właściwości: Średnica korpusu bez szczeciny 44 mm, technika ceramiczna gwarantuje szybsze nagrzewanie i dłużej utrzymuje ciepło, technologia Nano Thermic zapewnia ochronć antybakteryjną oraz sprawia, iż włosy są zdrowsze i prosto sić układają, technika turmalinowo-jonowa nadaje włosom wićcej blasku, pozwala osiągnąć efekt gładkiej fryzury, uniemożliwia puszeniu, a także elektryzowaniu sić, antypoślizgowy uchwyt o funkcjonalnym kształcie zapewnia wysoki komfort wykorzystywania, Szczotka jest lekka i komfortowa w użyciu, ma wyjmowany szpikulec do rozdzielania pasm.
 • Producent Efalock
TANGLE TEEZER Salon Elite Hairbrush szczotka do wlosow Midnight Black, TAN-TEZ09 30,85 zł ZOBACZ • do każdego rodzaju włosów• rozczesuje choćby najszczególniej splątane kosmyki• nie niszczy struktury włosa• masuje skórę głowy Tangle Teezer to innowacyjna szczotka, projektu brytyjskiego fryzjera Shaun P., umożliwiająca bezbolesne rozczesywanie włosów. Jej praktyczny kształ i adekwatna długość ząbków (ząbki dłuższe i krótsze) zagwarantuje prędkie i delikatne rozczesywanie, równocześnie włosów suchych jak i mokrych. Szczotka nie łamie i nie wyrywa włosów, czesze włosy od nasady, aż po same końce, w dodatku masując skórę głowy. Szczotka od Tangle Teezer pozostała lubiana za najkorzystniejszy progresywny artykuł do zastosowań fryzjerskich. Dzięki wyśmienicie wyprofilowanemu kształtowi dociera wszędzie. Posiada specjalnie profilowane ząbki z nowoczesnego tworzywa. Bezboleśnie rozczesuje włosy choćby w pół minuty. Jeżeli możemy ułatwić i uprzyjemnić codzienne czynności, to robimy to bez wahania. Podchodzimy tak do każdej niemal dziedziny życia. Nie chodzi o chodzenie na skróty, ale o szukanie trafnych rozwiązań. Jeżeli więc możemy rozczesywać splątane włosy bezboleśnie, nie naruszając struktury włosa i równocześnie masując skórę głowy – róbmy to! To dodatkowo świetny pomysł na upominek dla bliskiej naszemu sercu przyjaciółki – niech i ona wie, że rozczesywanie włosów może być przyjemnością. Szczotka polecana jest dla każdego rodzaju włosów. Genialnie stanie na wysokości zadania przy włosach, które z łatwością się plączą, są zniszczone koloryzacją bądź przedłużaniem. To w dodatku doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które nie lubią uczucia ciągnięcia przy rozczesywaniu. ergonomiczny kształt szczotki nadzwyczajnie przypasowany jest równocześnie do kształtu głowy jak w dodatku zapewnia wygodę w użytkowaniu.zobacz film przedstawiający kelekcję szczotek Tangle Teezer:
 • Producent TANGLE TEEZER
Tangle teezer the original plum delicious fioletowa szczotka do wosów tylko oryginalne produkty (5060173370022) 28,20 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są wyjątkowo praktyczne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która z łatwością zawiera się w kobiecej rąk zezwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej cechy. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe sporo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: świetne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer znakomicie rozczesują choćby najbardziej splątane kosmyki włosów i to bez użytkowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci i użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,z reguły – korzystnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy również grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
 • Producent TANGLE TEEZER
TANGLE TEEZER MEN COMPACT STYLER SZCZOTKA GROOMER - GROOMER 46,49 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są niezwykle ergonomiczne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która prosto zawiera się w żeńskiej dłoni zezwalając chwycić ją w taki sposób, by się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do we wnętrzu, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: rewelacyjne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer wyśmienicie rozczesują nawet najszczególniej splątane kosmyki włosów i to bez użytkowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie przez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,na ogół – dobrze wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy także grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, asygnowane dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
 • Producent Tangle Teezer