Akcesoria do włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Tangle Teezer Szczotka Compact Styler Lulu (5060173370312) 42,39 zł ZOBACZ kilku lat można kupić w Polsce absolutnie przełomowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są niezwykle ergonomiczne i zajmują mało miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która łatwo posiada się w damskiej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, aby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej konwencjonalnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, stwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: doskonałe rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer wspaniale rozczesują choćby najistotniej splątane kosmyki włosów i to bez stosowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą między poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,w głównej mierze – poprawnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, dedykowane dla każdego typu włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer
Invisibobble innowacyjna gumka do włosów: czarna 3 szt. (4260285370656) 4,01 zł ZOBACZ Invisibobble to nowoczesna gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest nad wyraz trwała i estetyczna, wspaniała do każdego typu włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza podczas stosowania tradycyjnych gumek. Może być noszona na dodatek jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa budowa gumki sprawia, iż ciasno utrzymuje włosy, ale nie powodując ich ściskania i nie stwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w sytuacji konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są delikatne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Wyprodukowane są z finezyjnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie mają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków podczas zdejmowania, czy również noszenia tradycyjnych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie sprawia dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki sprawia, iż jest ona idealną ozdobą, nie tylko na włosach,też wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może służyć codziennie choćby przez ponad rok czasu.zalety gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie powoduje bólu; finezyjna dla włosów, nie niszczy ich, choćby przy powszednim stosowaniu; nadaje sić do wszystkich rodzajów włosów; może służyć jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
  • Producent Invisibobble
Tangle teezer compact styler kompaktowa szczotka do włosów rock star black 35,52 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie bezprecedensowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są szczególnie użyteczne i zajmują mało miejsca. Ich kształt można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która z łatwością posiada się w żeńskiej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, by się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, wytwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: rewelacyjne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer znakomicie rozczesują choćby najbardziej splątane kosmyki włosów i to bez wykorzystywania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie przez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,z zasady – prawidłowo wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy także grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer
Mason Pearson Pocket Bristle | Mała szczotka do włosów cienkich - kość słoniowa 279 zł ZOBACZ nieszablonowa, czerwona, gumowa, pneumatyczna poduszka wyprodukowana rćcznie z wykorzystaniem oryginalnych technik Mason Pearsona, sprawne i efektywne szczotkowanie włosów. Szczotka ta jest przeznaczona w szczególności do włosów cienkich. Włosie dzika stanowczo dobrze rozprowadza zdrowe oleje z czubka głowy aż po końce włosów.Podrćczna szczotka zamknićta w oryginalnym pudełku Mason Pearson.atrybuty szczotki: w 100% naturalne włosie dzika rćcznie polerowana rączka z ultra gładkimi brzegami dla komfortu i łatwości trzymania specjalna wypukła, gumowa poduszeczka upraszczająca sprawne czesanie stworzona rćcznie w Londynie genialna do włosów cienkich i subtelnych, od niedługich do przeciętnej długościrozmiary: długość pełna 172 mm długość główki szczotki 90 mm szerokość czćści roboczej 51 mm O marce:Szczotki do włosów Mason Pearson posiadają bardzo długą i idealną historić. Utworzona w 1885 roku przez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek produkowanych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w obfitej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.
  • Producent Mason Pearson
Akcesoria do włosów
5 (100%) 1 vote