Akcesoria do makijażu

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

PUCCINI kuferek kosmetyczka miękki kolekcja CAMERINO materiał Poliester, QM 80438A 119 zł ZOBACZ Kuferek podróżny, na kosmetyki renomowanej firmy PUCCINI z serii CAMERINO. Niezastąpiony zarówno na krótką delegację jaki i na dłuższy wyjazd urlopowy. Przestronna komora główna zezwala na swobodne umieszczenie potrzebnych akcesoriów. Wykonany z wysokiej jakości poliestru. Na frontowej stronie kieszeń na zamek błyskawiczny. Usztywnione dno. W środku, na ściankach bocznych 2 kieszenie i gumowe taśmy umożliwiające ustawienie kosmetyków w pozycji pionowej. Jedna większa kieszeń siatkowa zamykana na zamek,odpinane lusterko. Na wewnętrznej stronie klapy 2 kieszenie spinane na zamek błyskawiczny – jedna z siatki, druga foliowa, wieszaczek umożliwiający powieszenie otwartego kuferka. Z tyłu taśma umożliwiająca zamocowanie kuferka na stelażu walizki, odpinany pasek na ramię o dostosowywanej długości. 2 lata gwarancji producenta. Do kuferka dołączona jest karta autentyczności z unikalnym numerem (stanowi ona ponadto podstawę do gwarancji łącznie z paragonem). MATERIAŁ: Polyester KOLOR: kilka wariantów kolorystycznych do wyboru rozmiary: 33 cm x 23 cm x 20 cm objętośĆ: 15 litrów marka PUCCINI produkuje najwyższej klasy bagaż podróżny i luksusową galanterię skórzaną z najkorzystniejszych włoskich skór. Oferta jest stale wzbogacana o nowe wzory i modele. Proponowane kolekcje dedykowane są dla ludzi o najróżniejszych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania, a także wyszukany fason powodują, iż produkty Puccini zostały docenione poprzez miliony użytkowników.
  • Producent PUCCINI
Samsonite kosmetyczka podróżna kolekcja spark materiał poliester 129 zł ZOBACZ Gotowi aby poznać ostatnia niewiarygodnie design'erską edycję kosmetyczki z serii SPARK firmy SAMSONITE? Ekscytująca sylwetka olśni nie tylko oczy, ale także każdego użytkownika - zaprojektowana dla czerpania maksymalnego komfortu z podróży, przemyślane zagospodarowanie wnętrza, lekka jedynie 0,3 kg, tworzona z wysokogatunkowego poliestru. 5 lat gwarancji producenta. MATERIAŁ: Poliester KOLOR: kilka rodzajów kolorystycznych do wyboru wymiary: 30 cm x 20 cm x 10 cm Od samego początku SAMSONITE była najmocniej progresywną firmą w dziedzinie produkcji bagażu. Jako lider w swej branży produkował walizki z najlepszej jakości materiałów i z najnowszym wzornictwem. Kiedy Jesse Shwayder założył firmę Samsonite w 1910 r., podróżowanie była zarezerwowany tylko nielicznej grupy chcącej zwiedzić cały świat. Luksusowość podróżowania nie polegała jedynie na samym przemieszczaniu się,w dodatku na całej otoczce, która była z tym powiązana. Przez 100 lat swego istnienia Samsonite jako lider w swej branży kreował trendy i zachowywał za każdym razem najwyższą jakość swoich artykułów. Obecnie, Samsonite kontynuuje swoją działalność opartą na pierwotnych założeniach swego założyciela. Podążając za aktualnymi trendami Samsonite pozostaje liderem jako największy innowator w tworzeniu najwyżej klasy artykułów bagażowych. Dzięki wprowadzeniu linii B’lite i Cosmolite Samsonite umocnił swoją pozycję jako lidera najlżejszych walizek na rynku.
  • Producent SAMSONITE
Samsonite kuferek podróżny z kolekcji spark materiał poliester 219 zł ZOBACZ Gotowi aby poznać ostatnia niewiarygodnie design'erską edycję kuferka z serii SPARK producenta SAMSONITE? Ekscytująca sylwetka zniewoli nie tylko oczy, lecz także każdego użytkownika - zaprojektowana dla czerpania maksymalnego komfortu z podróży, przemyślane zagospodarowanie wnętrza, pasy spinające, praktyczne uchwyty, stabilna budowa, ochrona przed podłożem. Odpinany pasek na ramię. Możliwość założenia na stelaż walizki. 5 lat gwarancji producenta. MATERIAŁ: na zewnątrz: 600 x 600 denier polyester / w środku: polyester KOLOR: czarny wymiary: 26 cm x 28 cm x 19 cm pojemnośĆ: 13 litrów Od samego początku SAMSONITE była najbardziej innowacyjną firmą w dziedzinie produkcji bagażu. Jako lider w swej branży produkował walizki z najlepszej jakości tworzyw i z najnowszym wzornictwem. Kiedy Jesse Shwayder założył producenta Samsonite w 1910 r., podróżowanie była zarezerwowany wyłącznie nielicznej grupy chcącej zwiedzić cały świat. Elitarność podróżowania nie polegała tylko na samym przemieszczaniu się,też na całej otoczce, która była z tym powiązana. Przez 100 lat swojego istnienia Samsonite jako lider w swojej branży kreował trendy i zachowywał za każdym razem najwyższą jakość swoich produktów. Obecnie, Samsonite kontynuuje swoją działalność opartą na pierwotnych założeniach swojego założyciela. Podążając za aktualnymi trendami Samsonite pozostaje liderem jako największy innowator w produkcji najwyżej klasy towarów bagażowych. Dzięki wprowadzeniu linii B’lite i Cosmolite Samsonite umocnił swoją pozycję jako lidera najlżejszych walizek na rynku.
  • Producent SAMSONITE